Foltýn František (Královské Stachy 1891 - 1976 Brno)
Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou Foltýn, akvarel/papír, 40,5 x 25,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |